Departamente

Departament Educativ
Dr. Alina Cristiana Cîrjă – Co-Fondator, Manager Educațional – alina.cristiana@scoalafinlandeza.ro
Corcodel Roxana - Director Educativ – roxana.corcodel@scoalafinlandeza.ro
Maria Șerban - Responsabil Educativ Grădiniță – mariaserban@scoalafinlandeza.ro
Ana-Maria Ologeanu - Responsabil „Proiecte și Programe” – anamaria.ologeanu@scoalafinlandeza.ro
Amalia Grigore - Responsabil After-School – amalia.grigore@scoalafinlandeza.ro
Valentina Suharov - Coordonator Comisia de Evaluare și Asigurare a Calității –valentinasuharov@scoalafinlandeza.ro

Departament Relații Publice
Diana Mușat – Responsabil Comunicare și Relații Publice – dianamusat@scoalafinlandez.ro

Departament Administrativ
Dr. Ioan Ceuță – Fondator, Președinte Asociația CCB
Georgiana Grozea – Asistent Manager – georgianagrozea@scoalafinlandeza.ro
Anca Duminică – Responsabil Administrativ Școală – ancuta.duminica@scoalafinlandeza.ro
Mihaela Teodorescu – Responsabil Administrativ Grădiniță – mihaelateodorescu@scoalafinlandeza.ro
Mihaela Șandor – Asistent Medical – mihaelasandor@scoalafinlandeza.ro
Camelia Jagolea – Inspector Resurse Umane
Cezar Zamfir – Director Administrativ
Ecaterina Irimie – Arhivar

Departament Financiar
Harieta Munteanu – Director Financiar – harieta.munteanu@scoalafinlandeza.ro
Alexandru Vucina – Contabil

ECHIPA NOASTRĂ

De memorat

Învață pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze, și când va îmbatrâni, nu se va abate de la ea. - Proverbe 22:6

ADRESA:

CONTACT

Instagram